Jei Jūsų namuose yra kietas, kalkėtas vanduo, jis gali sukelti įvairias problemas, tokias kaip: kalkių apnašos ant kriauklių, vonių ir dušo kabinų; silpnai bėgantis vanduo iš dušų, čiaupų; blogai tirpstantis muilas; baltos dėmės ant indų; prastai išskalbti rūbai; sunkiai šylantis boileris ir didelės išlaidos šildymui; užkalkėjusi skalbimo mašina, indaplovė ir kiti buitiniai prietaisai.

Kokybiškas vandens minkštinimo filtras apsaugo buitinę namų techniką ir vonios įrangą, o Jus – nuo nereikalingų išlaidų technikos taisymui.

Vandens minkštinimo filtras – ilgaamžis, lengvai montuojamas, nereikalaujantis daug priežiūros, ekonomiškas ir patogus valdyti prietaisas, tapsiantis nepakeičiamu pagalbininku Jūsų namuose.

Norint profesionaliai ir teisingai išrinkti vandens filtrą Jūsų namams, reikalinga vandens kokybės analizė. Vandens analizė atliekama arba mūsų specialistui atvykus į Jūsų namus, arba gavus vandens mėginį.

Mechaniniai vandens filtrai – tai pirmoji vandens filtravimo pakopa. Jie pašalina iš vandens įvairias netirpias priemaišas: rūdis, smėlį, „plavūną“, molį, vamzdyno nuosėdas ir pan. Nuo minėtų priemaišų mechaniniai vandens filtrai apsaugo visą Jūsų namo ar buto santechniką, prietaisus ir kitus vandens filtrus, stovinčius už jo.

Mechaniniai vandens filtrai nepašalina ištirpusių vandenyje priemaišų, pavyzdžiui, geležies, kalkių, organikos, taip pat vandens kvapo, spalvos ir pan. – tam reikalingi kiti vandens filtrai. Tačiau mechaniniai vandens filtrai išvalo iš vandens netirpias daleles. Mechaniniai vandens filtrai gali būti automatiniai, pusiau automatiniai, prasiplaunantys, vienkartiniai, smėliniai, polipropileno, sietelio tipo ir t. t.

Rinkdami tinkamiausią Jūsų namams mechaninį vandens filtrą pirminiam mechaniniam filtravimui, atsižvelgiame į kiekvieną individualų atvejį, įsigiliname į vandens kokybę ir Jūsų poreikius.

Nugeležinimo, arba kitaip – geležies pašalinimo filtro paskirtis – šalinti iš vandens ištirpusią dvivalentę, trivalentę geležį, sieros vandenilį, manganą, mechanines priemaišas.

Geležingo vandens požymiai: ant vonių, kriauklių, unitazų, indų, puodų vidinių sienelių atsiranda rudų dėmių; vanduo yra rudos spalvos ar turi nemalonų kvapą; skalbiniai nusidažo rudomis arba geltonomis dėmėmis; induose, kuriuose laikomas vanduo, susidaro rudos nuosėdos; dėl nuosėdų nesandariai užsidaro sklendės ir vožtuvai, jos užkemša slėgio matavimo prietaisus; atsukus čiaupą po ilgesnio laiko, bėga rudas vanduo. Vanduo, kuriame yra daug geležies, žaloja ne vien mūsų prietaisus ir santechniką, bet ir sveikatą. Geležingas vanduo kenkia odai ir plaukams, ruošti maisto ar gerti geležingo vandens nerekomenduojama. Jis dažnai turi specifinį kvapą, spalvą ir nemalonų skonį.

Išvardytas problemas gali išspręsti kokybiškas, profesionaliai parinktas nugeležinimo filtras. Kreipkitės į mus ir Jums padėsime!

Įsigilinę į kiekvieną individualią situaciją ir profesionaliai parinkę vandens filtrus, galime išspręsti tokias vandens problemas:

  • geriamo vandens užterštumo problemos;
  • kietas (kalkėtas) vanduo;
  • geležingas (rudas) vanduo;
  • vandens spalva (gelsvas vanduo);
  • drumstas (neskaidrus) vanduo;
  • nemalonus vandens kvapas;
  • nitratais ar nitritais užterštas vanduo;
  • mikrobiologinė vandens tarša;
  • ištirpusio mangano vandenyje problemos.
Dirbame visoje Lietuvoje. Atliekame vandens tyrimus, konsultuojame vandens kokybės klausimais, profesionaliai išrenkame vandens filtrus Jūsų namams, juos montuojame; atliekame vandens filtrų priežiūrą, suteikiame ilgametes garantijas ir aptarnavimą garantiniu laikotarpiu bei po jo.

Švarus vanduo yra būtinas gyvybei. Deja, per pastaruosius dešimtmečius ūkyje naudojamos trąšos (pesticidai, herbicidai, insekticidai), chemijos ir naftos pramonė bei kt. teršia vandenį. Cheminės medžiagos, tūnančios dirvožemyje, laikui bėgant net per labai storą žemės sluoksnį prasisunkia ir atsiduria mūsų vandens stiklinėje. Užterštas geriamasis vanduo tampa įvairių susirgimų priežastimi.

Pirkti geriamą vandenį buteliuose – ne tik gana brangu, tačiau ir nėra ekologiška. Pilstytas vanduo praverčia kelionėse, tačiau ne kasdieniniame gyvenime namuose. Centralizuotai tiekiamas vanduo yra prižiūrimas, o dauguma Lietuvos gyventojų buityje naudoja nugeležintą vandenį. Tačiau verta prisiminti, kad vanduo yra tirpiklis, o jame tirpsta ne vien geležis.

Dėl patogumo kasdienybėje, taupymo ir savo sveikatos saugojimo rekomenduojame įsirengti geriamojo vandens filtrą virtuvėje. Geriamojo vandens sistema leis kiekvieną dieną mėgautis švariu ir ekologišku geriamu vandeniu.