AR SUSIMĄSTAI KOKĮ VANDENĮ VARTOJI?

Apie įmonę

Dirbame vandenvalos srityje nuo 2003 metų. Prekiaujame tik aukštos kokybės vandens valymo įrenginiais, kurie turi tiesioginės įtakos žmogaus sveikatai, gyvenimo kokybei bei komfortui. Profesionaliai išsprendziame visas užteršto vandens problemas. Savo produkcijai suteikiame daugiau kaip penkių metų garantijas. Jau nuo pat pradžių didžiuojames ne vien kokybiškais gaminiais, bet ir profesionaliu klientų aptarnavimu bei konsultavimu. Kokybiškas vartotojų poreikių patenkinimas šiandien jau daugelio nestebina, tačiau mums ši sritis - viena svarbiausių. Mes atsakingi už vandens valymo įrenginius ne tik garantiniu, bet ir po garantiniu laikotarpiu.


MŪSŲ FILOSOFIJA:

„Ekovandenys“ šūkis – „Gyvenimas EKO stiliuje“, simbolizuojantis gerą savijautą ir sveikatą bei aukšto lygio gyvenimo kokybę. Nuosekliai dirbdami siekiame surasti optimaliausius sprendimus. Na, o siekti užsibrėžtų tikslų padeda nuoširdus bendravimas bei profesionalios konsultacijos.

 

APIE "ECOWATER SYSTEMS"

Amerikiečių kompanija „ECOWATER SYSTEMS" įsikūrė 1925 metais. Ji pirmoji išrado ir sukūrė vandens minkštinimo įrangą. Pagrindinis tikslas - aprūpinti žmogų kokybišku, skaidriu ir ekologišku vandeniu. Ecowater vandens filtrai kuriami ir gaminami JAV. Gamykla turi ISO 9001 sertifikatą. Pirmasis patentas pasaulyje, išduotas vandens minkštinimo filtrui, priklauso šiai kompanijai. Šiuo metu naujausiuose filtrų modeliuose įdiegta net 11 patentuotų išradimų. 97 procentai visų Ecowater sudėtinių dalių gaminama pačioje gamykloje JAV, todėl kiekviena jų sukurta konkrečiam filtrui. Visi Ecowater pagaminti filtrai pirmiausiai testuojami. Todėl šie filtrai itin saugūs. Reiklesni klientai įvertins ir įrenginių modernų, išskirtinį dizainą. 

Plačiau apie "ECOWATER SYSTEMS"...