AR SUSIMĄSTAI KOKĮ VANDENĮ VARTOJI?

Plačiau apie vandens minkštinimo filtrus

APSAUGA
Leiskite ECOWATER pasirūpinti Jūsų būsto įranga: vandens šildymo katilu, skalbimo mašina, indų plovimo mašina,... Minkštas vanduo apsaugo vandenį naudojančią įrangą nuo apkalkėjimo - prietaisai išlieka švarūs ir veiksmingi. Jūsų būsto vamzdynu ir šildymo sistema nuolat tekės tik kokybiškas vanduo. Atsukę vandens čiaupą ar dušą, Jūs ir Jūsų šeimos nariai visada mėgausitės saugia ir veržlia minkšto vandens srove.

TAUPYMAS
Tausokite savo laiką ir energiją poilsiui bei pramogoms, o ne vonios, praustuvo ar WC šveitimui. Taupykite pinigus šeimos išvykoms arba hobiui, o ne buitinės įrangos remontui, santechniko paslaugoms, ar avarijos padarinių likvidavimui. 

EKOLOGIJA
Pasilepinkite gausioje putų vonioje - minkštame vandenyje tai ypač malonu. Mėgaukitės natūralios sudėties muilu. Naudokite skalbiklius, valymo priemones be fosfatų - rezultatą turėsite neįtikėtinai greitai ir lengvai. Nes geriausias gamtos draugas yra minkštas vanduo. 

GROŽIS
Išsimaudykite po dušu ar vonioje su minkštu ECOWATER vandeniu - Jūs pajusite skirtumą: vanduo maloniai tekės Jūsų kūnu ir atpalaiduos kaip niekada ankščiau! Mėgaukitės lengvu skutimusi be jokio odos dirginimo. Spinduliuokite švaria oda, džiaukitės puriais, sveikais plaukais... Minkštas vanduo atskleis visa, kas Jumyse geriausia ir gražiausia.

KOMFORTAS
Apgaubkite savo vaikus minkštais rankšluosčiais. Pajuskite malonumą liesti išskalbtus drabužius, švarius iki ploniausio siūlelio. Puoškitės, dėvėkite pamėgtus drabužius - audiniai tarnaus ilgiau, o jų spalvos išliks ryškios. Natūraliai, be papildomų cheminių preparatų. Suteikite galimybę buities prietaisams tarnauti Jums ilgiau... Dėka minkšto vandens.

PATIKIMUMAS
Jūs visada būsite patenkinti savo ECOWATER vandens minkštinimo filtru. Jo patikimumą ir legendinį ištvermingumą jau įrodė laikas, kadangi jis kurtas su išmanymu ir skrupulingai pagamintas. Ilgaamžis, lengvai sumontuojamas, reikalaujantis nedaug priežiūros. Ekonomiškas naudoti, patogus valdyti.

Skaitmeninės technologijos vandens filtravimui
ECOWATER vandens filtrai kuriami ir gaminami JAV. ECOWATER jau per 80 metų gamina tik vandens valymo įrangas. Pirmasis patentas pasaulyje, išduotas vandens minkštinimo filtrui, priklauso šiai kompanijai. Šiuo metu naujausiuose filtrų modeliuose įdiegta net 11 patentuotų išradimų, priklausančių šiai kompanijai. 97 proc. visų ECOWATER vandens filtrų sudėtinių dalių gaminama pačioje gamykloje JAV. Tad kiekviena jų sukurta konkrečiam filtrui, be to, visi pagaminti filtrai yra testuojami. Rezultatas - aukščiausia kokybė ir reali, visiems prieinama kaina. ECOWATER vandens filtai gaminami taip, kad naudojant tokį filtrą, jau nebereikėtų keisti. Vienas filtras perkamas visam gyvenimui. Reiklesni klientai įvertins filtrų dizainą. Šie gaminiai turi savo stilių - modernų, išsiskiriantį ir funkcionalų. Nenuostabu, kad kas ketvirtas pasaulyje parduodamas vandens minkštiklis yra pagamintas ECOWATER SYSTEMS.

Naujausi ECOWATER ECR 3000 serijos filtrai pasižymi išskirtinėmis savybėmis: 

  • Įdiegtas lietuviškas valdymo meniu ir patogus elektroninis valdymas leidžia šios serijos vandens filtrus dar paprasčiau valdyti!
  • Filtro eksploatacija dėl unikalios regenaracios sistemos yra dar pigesnė.
  • Naujieji filtrai sukonstruoti taip, kad reikalautų kuo mažiau priežiūros.
  • Patentuota REMOTE MONITOR technologija: unikalus distancinis filtro veiklos monitorius.
  • EASETM sistema: ryšys su serviso kompiuteriu skaitmeninėmis telefono linijomis.
  • Regeneracijos ciklų valdymas su praplėsta atmintimi.


ESM 9, ESM 11, ESM 15, ECR 3000R20 / ECR 3000R30, ECR 3002R40

MODELIAI ESM 9, ESM 11, ESM 15
Tai puikus pasiūlymas gyvenantiems bute arba nedideliame name, kuriame erdvė filtrui nebuvo numatyta; taip pat šie filtrai tiks ten, kur bendras vandens suvartojimo kiekis nėra didelis. ESM 9, ESM 11 bei ESM 15 vandens minkštinimo filtrai yra kompaktiški, išvaizdūs, juos lengva aptarnauti. Filtrai gali būti montuojami tiek nedidelėje katilinėje, tiek virtuvėje arba vonios kambaryje. ESM 9 yra mažiausias ECOWATER siūlomas vandens minkštinimo filtras, kurį galima montuoti virtuvės bei vonios balduose. 

MODELIAI ECR 3000R20 / ECR 3000R30
Kokybė, pažangios technologijos bei inovacijos. Naujos kartos vandens minkštinimo filtrai sukurti siekiant maksimaliai išpildyti naujo, itin reiklaus vartotojo poreikius. Dviejų skirtingų vandens srautų įrenginiai, turintys visus šios klasės filtrų privalumus - pradedant loginėmis ir algoritminėmis formulėmis valdymo kompiuteryje bei informacijos pateikimu LCD ekrane, baigiant labai gerais sąnaudų efektyvumo rodikliais ir nepriekaištingu dizainu. Šie filtrai aprūpins vartotoją pastoviu kokybiško vandens srautu, ar tai būtų 3-4 asmenų šeima (ECR 3000R20), ar didesnė nei 5 asmenų šeima, nedidelė komercijos įmonė, grožio salonas ir panašiai (ECR 3000R30).

MODELIS ECR 3002R40
Šis ECOWATER modelis orientuotas smulkiam bei vidutiniam verslui.SISTEMOS PRIVALUMAI

Apvedimo linijos vožtuvas Bypass palengvina įrenginio montavimą (nereikia papildomai komplektuoti apvedimo linijos), esant poreikiui įrenginį galima laikinai eliminuoti iš sistemos, pvz., norint perdažyti sieną. Jei pasirinkote Bypass vožtuvą su maišymo sistema, turėsite galimybę reguliuoti filtruoto - nefiltruoto vandens santykį.

Valdymo vožtuvas pagamintas iš korozijai atsparių plastikinių medžiagų, turi mažiau judančių dalių nei kituose vožtuvuose. ECOWATER vožtuvuose naudojamas patentuotas tefloninis viengubas diskas. Maksimali slėgio riba iki 8,6 bar. SNAP-LOCK jungtis glaudžiai ir tvirtai sujungia korpusą su valdymo vožtuvu. Tai ženkliai palengvina bei paspartina įrenginio aptarnavimą. 

Patentuotos valdymo savybės. Ypatingas modulis, pagrįstas skaitmeninėmis technologijomis, dešimtmečiais lenkia kitų gamintojų filtrų valdymo blokus. Turi daug vandens monitorinio galimybių. Regeneracijos metu atsižvelgiama į mikroprocesoriaus atmintyje saugomus vartojimo duomenis bei faktišką vandens suvartojimą. Numatant vandens poreikį ateityje, naudojamos algoritminės ir loginės lygtys. Skaičiavimai kiekvienu atveju atliekami naudojant tikslius kiekvienos dienos vandens vartojimo duomenis. Šis procesas užtikrina ypač ekonomiškas regeneracijos sąnaudas bei pastovų minkšto vandens tiekimą. Tik ECOWATER gali pasiūlyti vartotojui belaidį ryšį tarp REMOTE MONITOR pulto ir įrangos. Taigi, duomenys apie sistemos darbą galėsite stebėti jums namuose patogioje vietoje.  

Vieno colio (1") dstributorius, jungtys ir kitos detalės. Jau beveik 20 metų ECOWATER garantuoja vartotojui saugų vandens debetą. 1" detalės eliminuoja riziką ir pavojus, susijusius su prietaisų kalkėjimu dėl vandens srauto mažėjimu minkštinimi procese.  

MULTI - WRAP TM korpusas pagamintas iš medžiagų, tinkamų sąlyčiui su maisto produktais („Underwriters laboratories" sertifikatas). ECOWATER sunaudoja apie tris mylias kokybiško stiklo pluošto audinio korpusui sustiprinti. Šis gaminys yra saugus, sanitarizuotas produktas, kuriam gamintojas suteikia garantijas visai pirmojo savininko gyvenimo trukmei. 

Druskos tirpalo siurbimo vožtuvas pagamintas iš nerūdijančių medžiagų, komplektuojamas su aptarnavimą lengvinančia SNAP-TOGETHER konstrukcija. Dvigubos apsaugos mechanizmas patikimai apsaugo nuo vandens išsiliejimo iš talpos. ECOWATER įrenginiai naudoja nulinį slėgį druskos talpoje tirpalo pasiurbimo metu. Tik ECOWATER įranga FILL ciklo metu naudoja minkštą vandenį.  

Savaime išsivalantys distributoriai: regeneracijos metu slėgio veikiamas minkštas vanduo automatiškai išvalo apatinį ir viršutinį skirstiklius. Tai unikalios konstrukcijos dalys, kurios nereikalauja papildomos priežiūros, apsaugo užpildą bei užtikrina atitinkamą vandens srautą. TURBOJET ACTION savybė: apatinis distributorius tolygiai paskirsto ateinantį spaudimo veikiamą vandenį, užtikrina maksimalų užpildo pajėgumą kiekvienam serviso ciklui.  

Nerasojantis apvalkalas apsaugo įrenginį nuo kondensato kaupimosi, suteikia patrauklią išvaizdą. Funkcionalus šiuolaikiškas dizainas.  

24 V elektros transformatorius: paprastas ir saugus pajungimas į elektros tinklą, nesudėtingas valdymas, aukšta saugumo klasė. Apsaugo nuo elektros dažnių kaitos.