Categories
Vandens filtrai

Vandens minkštinimo filtras – tai nepakeičiama Jūsų namų dalis, jei siekiate apsaugoti savo buitinę techniką, rūpintis ekologija, norite komforto savo kasdienybėje.

Kieto (kalkėto) vandens požymiai:

  • kalkių apnašos ant kriauklių, vonių ir dušo kabinų;
  • silpnai bėgantis vanduo iš dušų, čiaupų;
  • blogai tirpstantis muilas; baltos dėmės ant indų;
  • prastai išskalbti rūbai; sunkiai šylantis boileris ir didelės išlaidos šildymui;
  • užkalkėjusi skalbimo mašina, indaplovė ir kiti buitiniai prietaisai.

Kokybiškas vandens minkštinimo filtras pasirūpins Jūsų namų buitine įranga: vandens šildymo katilu, skalbimo mašina, indaplove ir kt. Minkštas vanduo apsaugo vandenį naudojančią įrangą nuo apkalkėjimo – prietaisai išlieka švarūs ir puikiai funkcionuoja. Vandens filtrų naudojimas užtikrina, kad Jūsų būsto vamzdynu ir šildymo sistema nuolat teka tik kokybiškas vanduo. Atsukę vandens čiaupą ar dušą, Jūs ir Jūsų šeimos nariai visada mėgausitės saugia ir veržlia minkšto vandens srove.

Vandens minkštinimo filtrai ne tik apsaugo įrangą, tačiau ir taupo Jūsų laiką. Naudokite savo laiką ir energiją poilsiui bei pramogoms, o ne vonios, praustuvo ar WC šveitimui. Taupykite pinigus šeimos išvykoms arba hobiui, o ne buitinės įrangos remontui, santechniko paslaugoms ar avarijos padarinių likvidavimui.

Mėgaukitės natūralios sudėties muilu. Naudokite skalbimo, valymo priemones be fosfatų – rezultatą gausite neįtikėtinai greitai ir lengvai. Nes minkštas vanduo – tai geriausias Jūsų ir gamtos draugas.

Po minkštinimo filtro įrengimo išsimaudę po dušu ar vonioje tikrai pajusite skirtumą: minkštas vanduo maloniai tekės Jūsų kūnu ir atpalaiduos kaip niekada ankščiau! Pasilepinkite gausioje putų vonioje – minkštame vandenyje tai ypač malonu. Mėgaukitės lengvu skutimusi be jokio odos dirginimo, spinduliuokite švaria oda, džiaukitės puriais, sveikais plaukais.

Vandens minkštinimo filtrai – tai komfortas Jūsų kasdienybėje. Apgaubkite savo vaikus minkštais rankšluosčiais. Pajuskite malonumą liesti išskalbtus drabužius, švarius iki ploniausio siūlelio. Puoškitės, dėvėkite mėgstamiausius drabužius – audiniai tarnaus ilgiau, o jų spalvos išliks ryškios. Natūraliai, be papildomų cheminių preparatų. Suteikite galimybę buities prietaisams tarnauti Jums ilgiau… Ir viskas dėl minkšto vandens.

Vandens minkštinimo filtras – ilgaamžis, lengvai montuojamas, nereikalaujantis daug priežiūros, ekonomiškas ir patogus valdyti. Suteikite savo kasdienybei komforto!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kalendorius

2024 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Kategorijos

Naujausi komentarai